Stav boudy je docela obstojny. Ale vevnitř je binec a mokro kdoví od ceho. Je to opravdu pouzitelne v krizi.
Dřevěná polouzavřená bouda přímo na křižovatce červené a modré značky na trase ze Severomoravské chaty do Štítů. Technický stav boudy je již trochu horší, ale střecha vypadá stále dostatečně nepromokavě, uvnitř suchá dřevěná podlaha, asi na 1/4 zadní stěny chybí (zřejmě zde dříve byly dveře).
V nejbližším okolí o vodě nevím, snad je pramen u nedaleké hájenky U tří tabulí, popřípadě z pramene Bušínského potoka po modré značce směr Janoušov (1km).
Asi kdykoliv...
Po červené značce od Severomoravské chaty na Štíty, bouda se nachází přímo na křižovatce, kde najdete rozcestník Pod Čečelem (někdy označovaný také jako Pod Čečolou).